ЗА ЩО БОРЯТЬСЯ НАЦІОНАЛІСТИ?

Не вірте тим, хто каже, що вже й націоналістам не можна довіряти, що вже й вони “запроданці”. Так говорять тільки “хохли” — одурманені люди ворожою пропагандою. Насправді ж тільки в націоналістах порятунок.

За що ж баряться націоналісти? За УССД — Українську Самостійну Соборну Державу. Пройшло майже 100 років, розпався СРСР, але націоналізм залишився жити. А сьогодні націоналісти, по всій Україні, творять історію, знищують ворогів Української Держави.

Не можна довіряти тим, хто обіцяє мир, хорошу зарплату, квартиру і в останній рік правління створює Автокефальну ПЦУ. Це робиться так, заради того, щоб показати “дивіться, люди, що ми зробили! А що ж зробили ваші націоналісти?”

Вони ще й насміхаються з націоналізму, забувши, що повинні бути вдячними своїм предкам, які не втратили Україну. Ні. Тому що такого як Радянський Союз вже немає на політичній карті світу, але є Україна, а це значить, що тодішні націоналісти виграли тоді, хоч пожертвували своїм життям.

Головне запитання: “А що ж зараз роблять націоналісти?”. Вони не вішають на білборди свої виграшні справи, типу : “Подивіться, які ми молодці!”, не уподібнюються брехливим політикам, не обіцяють того, чого не можуть дати. Націоналісти боряться проти олігархів, яких розвелося, як мурах, що прагнуть загарбати Україну. У свою чергу, продажні олігархічні та проросійські ЗМІ висвітлюють націоналістів лише в негативному світлі.

Націоналісти стояли на Майдані, пліч-о-пліч з мирним населенням, що вийшло проти окупаційної влади. Вони творили історію, поки ДЕКОТРІ планували захопити владу, приманивши солодкими обіцянками.

От маємо, що маємо. Кого обрали, від того тепер страждаємо. Хочу, щоб люди зрозуміли, що тільки в націоналізмі порятунок. Націоналістів бояться наші дорогі політики, бо такий президент буде думати насамперед про Україну. А московські пропагандисти бачать в жахливих снах, як ми спалюємо Кремль.

Найголовніше — це боротьба націоналістів за утвердження національної держави, де інтереси народу не обмежуються; це боротьба за справедливість, добробут і свободу.

Обирайте, люди, в якій країні хочете жити: у вільній, ні від кого залежній чи в країні, де процвітає корупція, і якою править не народ, а невеличка купка олігархів…

67557601_1084668371732145_1290039198820073472_n