ЗАЯВА

У зв’язку із наміром Адміністрації Президента України В. Зеленського провести так званий референдум «про мир з Москвою» вважаємо за необхідне заявити.

▪️ Ідея такого референдуму не тільки не відповідає інтересам нашої держави, а є відвертою спробою реалізувати в Україні московський сценарій дестабілізації ситуаціїв Україні, що може призвести до втрати державності.
Такий сценарій Кремль уже один раз реалізував на території України, внаслідок чого відбулася військова окупація Криму і збройне протистояння України і РФ на Донбасі.
У результаті – окупація частини українських земель і тисячі загиблих героїв.

▪️ Українські націоналісти, які мають великий досвід боротьби з російським імперіалізмом, ніколи не погодяться на будь-які компроміси з Москвою.
Замість того, щоб проводити референдум «про мир з Москвою» треба укріплювати Збройні сили України і бути готовим як до відбиття нової агресії, так і звільнення Криму і Донбасу від московських окупантів.

 Ми віримо у силу української нації, віримо, що українці зможуть здолати свого одвічного ворога і відновити територіальну цілісність та суверенітет України.

Конгрес Українських Націоналістів
Партія «ПРАВИЙ СЕКТОР»
ВО Свобода
Організація українських націоналістів
ВО «Тризуб» ім. С. Бандери
С14

61090255_1038453966353586_3968197456746774528_n