Говорить Голова Конгресу Українських Націоналістів – Степан Брацюнь…

“Волею Українського народу Організація Українських Націоналістів під проводом Степана Бандери проголошує відновлення Української Держави, за яку поклали свої голови цілі покоління найкращих синів України…”

Ярослава Стецько часто ділилась зі мною своїми спогадами про той день, який став центром і кульмінацією боротьби за Україну, яку вони відчули на дотик. Це більше не була ефемерна тяглість до боротьби за Україну, якої багато хто з них так і не знав. В той день вони проголосили відновлення української державності. Саме він став точкою відліку боротьби за вже їхню Українську Державу.

“Честь і гідність Нації є важливіші. Державне будівництво потрібно продовжувати” – такими словами благословив Андрей Шептицький Ярослава Стецька, коли той говорив про можливі арешти і репресії з боку німців. Вони були готові.

Завдяки їх подвигу, ми маємо незалежну Україну зараз. Перед нами нові загрози та виклики, і все така ж Справа боротьби за Державність. Ідемо шляхом великих борців і не маємо права оступитися. Україна понад усе!

65583155_1114701942072548_2541585139796803584_n